מי אנחנו?

אנחנו פז ורוני אביב, מטפחים זוגיות ארוכת שנים. קצת מעל גיל 30, אבל מבוגרים באופי. במקור אנחנו מהעמק, אבל היום הייטקיסטים בורגנים ממרכז הארץ.
אנחנו אוהבים את החופשות שלנו על רמה: מלונות טובים, אוכל משובח וטיולי נוחות. אותנו לא תמצאו מטרקים עם מוצ'ילה על הגב, כי פינוק הוא השם השני שלנו!
את החופשות שלנו בחו"ל התחלנו בגיל צעיר, ומאז זה הפך לתחביב המרכזי בבית. וכשאנחנו לא בחופשה, אנחנו מתכננים את החופשה הבאה….
במשך השנים תמיד נעזרנו בבלוגים של מטיילים אחרים, והנה הגיע הזמן לחלוק גם מהידע שלנו. לשם כך הוקם הקונסיירז' – נקודת ההתחלה ליעד הבא שלכם.
בבלוג ננסה לתת כמה שיותר אינפורמציה על המקומות בהם טיילנו ונפשנו, על ההכנות שעשינו לפני כן, וכמובן תוכלו להתרשם מתמונות מקוריות באדיבותו של רוני הצלם המוכשר.

לאחרונה הצטרף למשפחתנו ארז הקטנטן! ועכשיו אנחנו מתחילים לתכנן חופשות ביחד איתו… נראה לאן זה יוביל אותנו (ובטוח נספר לכם על כך כאן בבלוג).

אם עדיין לא מצאתם תשובות לשאלותיכם, תרגישו חופשי ליצור קשר. אנחנו נשמח לענות ולשתף את הידע גם עם אחרים.

לתשומת לבכם, בלוג הקונסיירז׳ הינו תחביב בלבד. אנחנו לא מתפרנסים ממנו והוא אינו למטרות רווח. עם זאת, בבלוג מופיעים מפעם לפעם קישורים לעמודים חיצוניים שמחלקם אתם מקבלים הנחה קטנה, ואנחנו מקבלים תשלום צנוע. מההכנסות הללו אנחנו יכולים לתחזק את הבלוג הזה ולתת לכם המלצות שוות לטיולים וחופשות ברחבי העולם!
אנחנו לעולם לא נמליץ על משהו שלא אהבנו או נהנינו ממנו, ותמיד נציין אם מדובר בחוויה שחווינו בעצמנו או שקראנו עליה בהכנה לטיול ולא הספקנו לחוות.

מיזמי התיירות שלנו